AK Krupka na Kyselce a v Meziboří

Naši mladí atleti z domovského klubu AK Krupka se zúčastnili běhu kyselkou, který se konal 30.3.2019. Celkem se tohoto závodu zúčastnilo 8 atletů, 5 mladších a 3 starší. V mladších kategoriích jsme získali 3. a dvě 4. místa na trati 526m. V kategorii starších žáků místo 2. (Jan Kozák) na trati 2290m. V kategorii junioři 4. místo (Jan Tvrzník mladší) též na vzdálenosti 2290m a v běhu mužů C místo 1. (Jan Tvrzník starší) na 6870. metrech. Naši atleti si závod užili a i navzdory lezavému počasí podali velmi slušné výkony.
Dalšího krosového závodu se zúčastnili pouze naši elévové. Jednalo se o závod Běh Krušnohořím, který proběhl 13.4.2019 v Meziboří. Na start nastoupilo celkem 6 mladých atletů. Nejlépe se umístila Eliška Kovaříková se svým 1. místem. Dalším v pořadí s 2. místem je Pavel Kuttner. Třetí místa shodně získali sourozenci Ema a Štěpán Voráčkovi. Posledním úspěšným závodníkem byla Lenka Janichová, která ve své kategorii doběhla pro krásné 4. místo. Všichni atleti závodili na trati 300m.